Neden senotomotiv?

Neden senotomotiv

senotomotiv.com.tr uzman bir kadro ile karşınızda. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için özveri ve titizlikle çalışıp kararlı bir yolda ilerleyeme hazır. Yegane işi müşteri memnuniyeti, hızlı çözüm odaklı destek ve satış sonrası hizmet olacak ve sizlerden tam not almaya kararlı.

İsmimizden anlaşılacağı gibi ürünlerimizin bir çoğu yurt dışından getirilmekte ve Türkiye  de bulunmayan “AYNI OLMAYAN ”  ürünlerimiz ile bizi farklı kılan diğer bir özelliğimiz ise fiyatlarımızın diğer satış sitelerindeki fiyatlardan “ÇOK DAHA UYGUN OLMA” garantisini veriyoruz. İstediğiniz bir ürünü başka bir sitede daha uygun fiyata bulabiliyorsanız. Bizimle iletişime geçin fiyatı inceleme yaptıktan sonra size buluğunuz fiyatla gönderelim.

Sizler için distribütör ve üretici kanadındaki iş ortaklarımızla özel projeler geliştirip ciddi fiyat avantajları sunacağız. Ürettiğiniz faklı ve özel ürünleriniz var ise bize başvuru yaparak incelememiz sonucunda sitemizde sizlere dükkan açma imkanını da sunmaktayız.

Çeşitli kupon hediyelerimiz ve sosyal medya kanallarında yapılan yarışmalar ile dağıtacağımız hediyeler ile sizlerin yüzünü bir nebze daha fazla güldürmek için çaba sarf edeceğiz.

Kimsede olmayan fakat heyecanla beklenen ürünleri ön siparişe sunup ilk alan kişilerden olmanızı sağlamak en önemli işlerimizden birisi olacak.

senotomotiv.com.tr uzman yazılım kadrosu ve deneyimli ekibi ile tüm ürünleri sizlere kaliteli hizmeti ile en kısa sürelerde uzun mesafelere ulaştırmasıyla ve özel tasarım ürünleriyle sizlerle, Siz de herkes den farklı olduğunuzu düşünüyorsanız. Sizleri aynı olmamaya davet ediyoruz.

Saygılarımızla.
Şen Otomotiv Ekibi.