Ödeme ve Güvenlik

Sitenizde Hangi Kredi Kartlarıyla Alışveriş Yapabilirim?

Sitemizde Türkiye'de geçerli tüm kredi kartlarıyla tek çekim alışveriş yapabilirsiniz. Taksitlendirme özelliği ise sadece belirli kredi kartlarına yapılmaktadır. 

Aşağıdaki bankaların kredi kartları ile senotomotiv.com.tr'da taksitli ödeme yapabilirsiniz: 

- Yapı Kredi Bankası (ve diğer World özellikli kartlar: Vakıfbank, Fortis, Anadolubank)

- Garanti Bankası (ve diğer Bonus özellikli kartlar: TEB, Denizbank, Şekerbank, ING Bank)

- Akbank (Axess)

- İş Bankası (ve diğer Maksimum özellikli kartlar: Ziraat Bankası)

- FinansBank

- HalkBank (Paraf)Banka Hesap Numaranız/Posta Çeki Numaranız Nedir?

Havale veya EFT ile ödeme için banka hesap numaralarımız Ödeme bölümünde görüntülenir Lütfen gönderinizin not kısmına sipariş numaranızı yazmayı unutmayınız.Hangi Ödeme Şekli Daha Hızlı?

3D Secure özelliği olan Kredi Kartı ile yaptığınız sipariş ödemeleri cep telefonundan onayınız alınarak gerçekleştirildiğinden hemen işleme alınır. Diğer ödeme şekilleri olan havale ve posta çeki ile yapılan ödemelerin finans departmanımız tarafından onaylanması gerekmektedir. Bu sebeple acil siparişleriniz için kredi kartı ile ödeme yapmanız tavsiye edilir. 


Bankamatikten Nasıl Havale Yapabilirim?

Yukarıdaki tablodaki bankaların bankamatiklerinden kartsız şekilde havale yapabilirsiniz. Bunun için bankamatikte kartsız işlem seçeneğini seçtikten sonra TC Kimlik numaranızı girin ve Havale ekranına ilerleyin. Hangi banka bankamatiğinden işlem yapıyorsanız ilgili Şube Kodu ve Hesap Numarasını havale ekranına yazın. Siparişinizin tutarını havale ücretini de ekleyerek yatırın. Bankalar kartsız işlemler için 3 ile 5TL arasında işlem ücretini yatırılan miktardan kesmektedirler, ulaşan paranın eksik olmaması için lütfen yatırdığınız para tutarı içerisine işlem ücretinin eklendiğinden emin olun. İşlem sırasında girmiş olduğunuz TC Kimlik numarasından gerekli kontroller yapılarak göndermiş olduğunuz tutar siparişinize işlenecektir.


Kapıda Ödeme veya Elden Teslim Gibi Seçenekleriniz Var Mı?

Elden teslim veya kapıda ödeme imkanı bulunmaktadır. 


Sitenizden Alışveriş Güvenli Mi?

senotomotiv.com.tr, sitesinden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. senotomotiv.com.tr bu amaçla 3D Secure sistemi ile girilen kredi kartının kullanıcısı adına kayıtlı olan cep telefonu numarasına SMS gönderilmesini zorunlu tutmakta, bunun yanı sıra sanal POS modüllerinde dünyanın önde gelen sahtecilik önleme sitelerinin gerçek zamanlı bilgilerini sorgulatmakta ve kredi kartı numarasına bu siteler tarafından 100% onay verilmesi halinde siparişe izin vermektedir. Alışveriş sırasında kullandığınız kredi kartı bilgileriniz senotomotiv.com.tr tarafından kaydedilmez. Kart numaranız kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.


SSL Sertifikasının Geçerliliğini Nasıl Kontrol Edebilirim?

Kullanılan SSL sertifikasının hangi tarihe kadar geçerli olduğunu öğrenmek için adres çubuğundaki kilit ikonuna tıklayabilirsiniz. Açılacak pencerede SSL sertifikasının detaylarını görebilirsiniz.


Sitemize kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenilirliği bizler için her şeyden daha önemlidir. senotomotiv.com.tr'dan alışveriş yaparken kullandığınız tüm kişisel bilgiler (Teslimat ve Fatura adresleri, Telefon Numaraları vs.) güvenli ortamda saklanmakta ve başka hiçbir kurum ve kuruluşlarla paylaşılmamaktadır. Müşteri bilgi ekranında sadece siparişlerinizi kolaylaştıracak temel bilgilerin girişi zorunlu tutulmuştur. Bunun dışında TC Kimlik no. bilgisi Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından Internet üzerinden kesilen faturalar üzerinde yer alması talep edildiğinden alışveriş sırasında sizden istenmektedir. Üyelik esnasında bizimle paylaştığınız tüm bilgileriniz sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaktır.