Hakkımızda

senotomotiv.com.tr Hakkında

Gelişen otomotiv sektöründe 37 yıllık tecrübeye sahip olan ŞEN OTOMOTİV yüksek kalitedeki ürünleri, hizmet anlayışından ödün vermeden, kurumsal yapımızın şeffaflığı ve müşteri memnuniyetine yoğunlaşan personelimizle birlikte müşterilerimize sunmaktan kıvanç duymakta. Çalışma kültürümüzü oluşturan bu değerlerden şimdiye kadar ödün vermememiz başarımızın en büyük etkenidir.

BMW , MERCEDES başta olmak üzere, araçların bütün aksamlarının bulunduğu geniş ürün yelpazesiyle sektöründe liderliği ilke edinmiş ŞEN OTOMOTİV, ülke piyasasında ki BMW ve MERCEDES otomobillerinin yedek parça ihtiyacını karşılayabilecek güçtedir.

Adana' da hizmet vermekte olan şirketimiz günümüzdeki küreselleşme süreciyle otomotiv ana sanayii fonksiyonlarını giderek yan sanayi ye devretmektedir. Ancak bu yaklaşım uluslar arası normlara göre üretim yapma zorunluluğunuda ortaya çıkarmaktadır. Satışını yapmış olduğumuz tüm ürünler imalat hatalarına karşı GARANTİLİ dir. Otomotiv Sektöründe kalite, fiyat ve teslimat performansı ile ürün satış kabiliyeti ispatlamış olan ŞEN OTOMOTİV ürün taleplerini karşılamakta zorlanmamaktadır.

Adana' da perakende ve toptan satışı ile hizmet vermekte olan şirketimiz toplam 2250 m2 kapalı alan ve 8 kalifiye personelimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekle birlikte sizlerin destek ve katkılarıyla başarı grafiğini her geçen gün yükseltmektedir.

Siz değerli müşterilerimize bol kazançlı günler diler, sağlık, mutluluk  ve esenlikler dileriz.