Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ile Birlikte Faturası Gelmedi, Ne Yapmalıyım?
Kargo ile teslimi yapılan siparişlerin tamamı faturaya göre ve fatura ile kargo firmasına teslim edilmektedir. Resmi faturalarımız yollanan siparişinizin ayrılmaz bir parçasıdır. Faturanız, siparişinizin yer aldığı kolinin dışında, şeffaf plastik bir cep poşeti içinde size ulaştırılmaktadır. Herhangi bir nedenden dolayı kargo firması tarafından bu cep içerisinde bulunan fatura size teslim edilmez ise lütfen kargo yetkilisine hatırlatınız ve kargo yetkilisinden isteyiniz. Tüm taleplerinize rağmen teslim edilemeyen fatura için lütfen tutanak tutturunuz ve bize bildiriniz. En kısa zamanda faturanın kendisi veya aslı gibidir kaşeli bir kopyası tarafımızdan size yollanacaktır.
 

Siparişlerimi Kendim Gelip Firma Adresinizden Teslim Alabilir Miyim? 
Sitemiz hem kargo hem de firma adresinden alma seçeneği

Siparişimi Nasıl İptal Edebilirim?
Satın aldığınız tüm ürünleri kargoya verilmeden önce iptal edebilirsiniz. Bunun için öncelikle sitenin sağ üst kısmındaki "Müşteri Destek" ikonuna tıklayarak destek ekranına ulaşın. Burada "Yeni Destek Talebi Oluştur" kısmında "Destek Departmanı" seçeneğini "Sipariş İptali" olarak seçin. Başlık kısmına "Sipariş İptali" yazın ve "Siparişle İlişkilendir" seçeneğinden iptal etmek istediğiniz sipariş numarasını seçin. Mesaj kısmına iptal ile ilgili eklemek istediğiniz bir not var ise yazın ve "Talebi Gönder" tuşuna basın. Siparişinizin iptali ile ilgili bilgileri aynı destek ekranından takip edebilirsiniz. Para iadeniz 14 gün içerisinde yapılacaktır


İndirim İçin Kupon Kodu Aldım, Bu Kodu Nasıl Kullanabilirim?
Kupon kodu sosyal paylaşım sayfalarımızdan duyurulan çalışmalar sonucu veya telefon-canlı destek-müşteri destek görüşmelerimiz sonucu size ulaşmaktadır. Bunun kullanımı ise alışveriş sepetinize gittiğinizde sol alt tarafta yazan "KUPONU UYGULA" kutucuğuna kupon kodunuzu girerek sepetinize kupon kodundaki indirimi uygulayabilirsiniz.

Hediyeli Anketlerinize Nasıl Katılabilirim?
Hediyeli anketlerimiz Facebook sayfamızda yapılmaktadır. Haberdar olmak ve çekilişlere katılmak için Facebook ve instagram sayfamızı takip ediniz.

Bunların Dışında Başka Konular İle İlgili Size Nereden Ulaşabilirim?
Telefonla Bize ulaşmak için 0506 651 2964 numaralı destek hattımızı arayabilirsiniz. 
Eğer müşteri kaydınız var ise "Müşteri Destek" kısmında Yeni Destek Talebi Oluştur bölümünde "Diğer Konular" başlığını seçerek sorularınızı gönderebilirsiniz.
Eğer müşteri kaydınız yoksa iletişim formumuzu kullanabilirsiniz.

Müşteri kaydınız olsa da olmasa da Canlı Destek bölümümüzden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Canlı Destek bölümü her sayfanın sağ alt köşesinde yer almaktadır.